Крыши металлические

(3)
Фильтр (0)
 

Monterrey FEB Forma - Jumtu tērauda profils Pārklājuma veids Ruukki 50 PlusMatt (0.5mm)

€25.77/m2
 • 0.55 мм
 • 0.57мм
 • 0.57 мм
 • 0.475мм
 • 1.2мм
 • 1.18мм
 • 1.19мм
 • 1.125мм

Есть вопросы по любому из продуктов?

Смежные категории

Populārākie metāla jumta segumi Tavām mājām

Latvijas tirgū metāla jumta segumi ir izplatīts risinājums, pateicoties to estētiskajam izskatam, plašajam piedāvājuma klāstam, ilgajam kalpošanas laikam un pievilcīgajai cenai. Turklāt metāla jumti ir izturīgi pret koroziju, kā arī tiem ir augsta krāsas noturība. Tieši tāpēc metāla profili ir populāra izvēle gan jaunu ēku būvniecībā, gan ēku renovācijā. Turpini lasīt un uzzini par metāla jumtu priekšrocībām, populārākajiem veidiem un citiem noderīgiem padomiem!

Galvenās metāla jumta priekšrocības

Nekrājas netīrumi – Metāla jumta segumi ir izcili piemēroti Latvijas klimatiskajiem apstākļiem, jo tie labi novada ūdeni. Parasti visi netīrumi no metāla jumta vienkārši novadās lejā līdz ar lietusgāzēm, savukārt nepieciešamības gadījumā uzkāpt un notīrīt metāla jumtu arī nav sarežģīti.

 • Metāla jumta segumi ir ilgmūžīgi – Tērauda jumta segums ir izturīgs gan pret koroziju, gan pret UV starojumu. Atšķirībā no veida, metāla jumti var kalpot līdz pat 50 vai 70 gadiem.
 • Tērauda jumts ir viegls – Tērauda profili ir viegli, tādējādi konstrukcijām nav jāiztur liels svars. Vidēji viens m² metāla jumta profils sver tikai 4 vai 4,5 kilogramus, padarot metāla jumta konstrukcijas par ļoti stabilām un ilgmūžīgām.
 • Viegla montāža – Metāla jumtu montāža ir vienkārša, un cilvēkam ar pietiekami daudz zināšanām ir iespējams arī uzstādīt to pašam. Jebkurā gadījumā, arī profesionālas montāžas izmaksas būs lētākas, ja salīdzinam ar bitumena vai keramikas kārniņiem.
 • Pievilcīgs izskats un plašs piedāvājums – Metāla jumti ir vizuāli pievilcīgi, kā arī plašajā piedāvājumā būs vienkārši izvēlēties piemērotāko metāla jumta veidu un krāsu, lai pielāgotu jumtu ēkas dizainam.

Kādi ir izplatītākie metāla jumta pārklājuma veidi?

Poliesters un poliuretēns ir izplatītākie metāla jumta pārklājuma veidi. Estētiskā garantija jumtam ar poliestera pārklājumu būs aptuveni 10 gadi, bet tehniskā garantija – no 30 līdz 50 gadiem. Poliuretāna (PUR) metāla jumtam estētiskā garantija ir vidēji 20 gadi, savukārt tehniskā garantija – 50 gadi. Kopumā sakot, poliuretēna pārklājums ir izturīgāks un labāk piemērots ēkām, kuras atrodas skarbākā vidē.

Pievērs uzmanību cinka daudzumam

Cinka pārklājuma daudzums nodrošina izturību pret koroziju, tāpēc iesakām iegādāties metāla jumtu ar cinka daudzumu vismaz 275 g/m². 

Vai ir jāņem vērā metāla jumta slīpums, izvēloties jumta veidu?

Jā! Jumta slīpumam ir liela nozīme, izvēloties metāla jumta veidu. Valcētajam profilam mazākais pieļaujamais slīpums ir 8°, trapecveida profiliem – 10°, savukārt dakstiņveida profilam mazākais pieļaujamais slīpums ir ne mazāks par 15 grādiem.

Kādi ir populārākie metāla jumtu veidi?

Metāla jumta segumi ir pieejami dažādos veidos un krāsās. Ppopulārākie profili ir:

 • Metāla dakstiņi. Vizuāli atgādina tradicionālo dakstiņu jumtu, šis metāla jumtu veids ir vizuāli pievilcīgs, kā arī viegli montējams. Plašs piedāvājums ar dažādām krāsām ļaus izcili pieskaņot metāla dakstiņu jumtu ēkas dizainam.
 • Trapecveida metāla jumta loksnes. Šis veids ierindojas starp ekonomiskākajiem metāla jumtiem, tomēr tas saglabā visnotaļ glītu izskatu un ir noturīgs pret laikapstākļiem. Trapecveida loksnes tiek piestiprinātas pie jumta latām ar skrūvju palīdzību, padarot jumta ieklāšanu vienkāršu.
 • Valcprofils. Ilgmūžīgs metāla jumtu veids ar gludu virsmu. Ieklāšanas procesā valcprofila loksnes savieno savā starpā, salokot un piestiprinot pie jumta latām ar īpašiem āķiem. Tieši tāpēc šis metāla jumta veids ir ūdensdrošāks un ilgmūžīgāks.  Valcprofila metāla jumtu būs salīdzinoši vienkārši pārkrāsot.

Metāla jumtu cenas

Labākās metāla jumtu cenas meklē Rīgas Būvservisā klātienē vai Buvserviss.lv interneta veikalā! Rīgas Būvservisa piedāvājumā ir dažāda veida metāla jumta segumi par pievilcīgām cenām.