Izdruka: 01.02.2023. 03:57 no https://www.buvserviss.lv

SIA "RĪGAS BŪVSERVISS"
PVN Reģ.Nr. LV 40003610025
Juridiskā adrese: Pīkola ielā 24, Rīga, LV-1006
Swedbank, HABALV22, Konts NR. LV36HABA0551003588272

           Vēsture:
 


Kā tapa Rīgas Būvserviss 

Aldis LinārsKas vajadzīgs celtniekam? Droši un praksē pārbaudīti būvmateriāli. Kas vajadzīgs remontmeistaram? Labi materiāli un darbarīki. Kas vajadzīgs pasūtītājam? Kvalitatīvi un savlaicīgi pabeigts darbs par izdevīgu cenu. Apvienojot šīs vēlmes vienā veselumā, 2002. gadā tapa SIA „Rīgas Būvserviss” – uzņēmums, kas izveidoja Latvijā līdz šim plašāko un iespējām bagātāko būvmateriālu veikalu internetā Buvserviss.lv.

Idejas autors ir Būvserviss.lv dibinātājs un vadītājs Aldis Linārs. Apgūstot celtniecības zinības un strādājot praksē, Aldis atklāja, ka lielu daļu laika aizņem būvmateriālu meklēšana un to piegādes organizēšana, lai iegādātā prece savlaicīgi nonāktu objektā. Turklāt šī problēma bija aktuāla arī citiem būvniekiem un satrauca pasūtītājus.

Domājot par iespējamo risinājumu, Aldim radās ideja – izveidot uzņēmumu, kas piedāvātu iegādāties būvmateriālus un nodrošinātu to piegādi, nekavējot celtnieku darbu un nepārtraucot darbus objektā. Tā radās „Rīgas Būvserviss”, kur sākotnēji būvmateriālus varēja pasūtīt pa tālruni un pēc tam operatīvi saņemt objektā uz vietas.

Būvserviss.lv šodien

Teju desmit gadu laikā „Rīgas Būvserviss” no nelielas firmiņas izaudzis par nopietnu uzņēmumu ar plašu preču – būvmateriālu, santehnikas un apdares materiālu - sortimentu un pakalpojumu klāstu.

Būvmateriālu interneta veikalā Buvserviss.lv ir viss nepieciešamais, lai uzbūvētu māju no pamatiem līdz jumtam, veiktu iekštelpu apdari un iekārtotu piemājas dārzu.

Mēs spējam būt universāli un elastīgi pielāgojamies visām klientu vēlmēm un vajadzībām.

 

            Mūsu noliktava - klientu apkalpošanas centrs atrodas: 
Bērzaunes iela 12, Rīga


Mūsu noliktava - klientu apkalpošanas centrs:
Rīgā, Bērzaunes ielā 12.

Tieši aiz tirdzniecības centra DOMINA,
skatīt SIA "Rīgas Būvserviss" izkārtni .BŪVMATERIĀLI ..
 

Tālruņi:    2913 5591;      2580 6530;      6755 3927


Lai taupītu laiku un naudu, lūgums iepriekš ar mums sazināties par Jūs interesējošām precēm.

 

    

 

 

         Nosūtīt ziņu SIA "RĪGAS BŪVSERVISS" :