BUVSERVISS.LV интернетмагазин стройматериалов - Гарантия
caparol capatect amphisilian

LV
Горячие предложенияНовостиО нас
Помощь
Карта сайта
Мои покупки:
0.00 €

Стройматериалы
Фасадные материалы
Теплоизоляционныe материалы
Гипсо картон. Профили
Древесина
Основания, Полы
Крыша
Мансардные окна
ПВХ окна
Внутренняя отделка, Подоконники
Внешняя отделка
Блоки, Бетонные кольца, Бордюры
Сухие смеси
Изоляционные плёнки
Гидроизоляция
Стройхимия
Металлоизделия, Дюбеля
Двери, Подоконники, Лестницы
Краски
Другие товары
Заборы
Ручные инструменты - разные
РАСПРОДАЖА
Подвесные потолки
Сантехника
Для сада и дома
Электроматериалы
Вентиляция
Инструменты
Линолеум, Паркет


Комплектация
Фассад
Внутренние стены
Крыша
Grīda
Piekārtie griesti
Социальные сети

     

Пользователи
Е-почта:
Пароль:
iegaumēt


Регистрация
Забыл пароль?
Корзина покупок
В корзине
нет товаров

Время работы
магазина - склада:

П.    8:00 - 18:00
Вт.   8:00 - 18:00
Ср.  8:00 - 18:00
Ч.    8:00 - 18:00
Пт.   8:00 - 18:00
Сб.  9:00 - 14:00
В.        -

Контакты

SIA "RĪGAS BŪVSERVISS"
Рига. ул. Берзаунес 12
veikals@buvserviss.lv
Tел.  6755 3927
Mоб. 2580 6530
Моб. 2233 5731

 

© SIA "Rīgas Būvserviss" 2006
Informācijas pārpublicēšana atļauta tikai ar SIA "Rīgas Būvserviss" vadības atļauju.

Saistību atruna,
atteikuma tiesības

Sākums /

О нас

/ Saistību atruna un Atteikuma tiesības

Печатать  
Distances līgums

Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, pircējam veicot pasūtījumu, izmantojot tālruni, tīmekli, elektroniso pastu, faksu, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums. Ievērojot Latvijas Republikas likumdošanas normas, SIA „Rīgas Būvserviss” saglabā ar pircējiem noslēgtos pirkuma līgumus grāmatvedības kārtošanai nepieciešamajā apjomā.
Šis līgums tiek slēgts starp interneta veikala www.buvserviss.lv īpašnieku SIA „Rīgas Būvserviss” (turpmāk tekstā –  vietne www.buvserviss.lv), vien. reģistrācijas Nr. 40003610025, un Pircēju, kurš veic pirkumu vietnē www.buvserviss.lv. Veicot pasūtījumu vietnē www.buvserviss.lv, Jūs piekrītat, ka esiet iepazinies ar Distances līgumu un piekrītiet šī līguma saturam. Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs esiet noslēdzis ar SIA „Rīgas Būvserviss” Distances līgumu, kas ir saistošs abām pusēm.
 
 
1.     Pasūtījuma veikšana
1.1.   Ar šo līgumu www.buvserviss.lv apņemas piegādāt Pircēja www.buvserviss.lv interneta tirdzniecības vietnē pasūtīto preci, bet Pircējs apņemas pieņemt un apmaksāt pasūtīto preci, atkarībā no izvēlētā piegādes veida.
1.2.   Šī Distances līguma ietvaros preces pasūtīšana notiek ar interneta veikala www.buvserviss.lv palīdzību, aizpildot visus nepieciešamos laukus un nospiežot pogu „Iesniegt pasūtījumu izpildei”.
1.3.   Preces pasūtīšana www.buvserviss.lv uzskatāma par Pircēja oferti piegādātājam slēgt šo Distances līgumu par pasūtītās preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto preci par norādīto cenu. Ja pasūtījums būs pareizi noformēts, parādīsies uzraksts, ka pasūtījums ir pieņemts.
1.4.   Pēc pasūtījuma noformēšanas Pircējs saņems automātisko e-pastu ar pasūtījuma veikšanas apstiprinājumu. Kad Pircējs ir saņēmis vietnes www.buvserviss.lv automātisko pasūtījuma apstiprinājumu, uzskatāms, ka www.buvserviss.lv ir pieņēmis Pircēja oferti Distances līgumam un šis Distances līgums uzskatāms par noslēgtu starp Pircēju un www.buvserviss.lv
1.5.   Preču cenas vietnē www.buvserviss.lv ir norādītas ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Piedāvātās cenas ir spēkā norādītajā laika posmā, ja tāds ir norādīts. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, bet tās ir redzamas pasūtījuma noformēšanas laikā.
1.6.   Veicot pasūtījumu, nepieciešams norādīt tālruņa numuru un e-pasta adresi, lai www.buvserviss.lv klientu apkalpošanas speciālists varētu operatīvi sazināties kā arī nosūtīt preču pavadzīmi-rēķinu u.c. nepieciešamo dokumentāciju.
1.7.   Interneta veikals www.buvserviss.lv patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikala klientu apkalpošanas speciālistiem neizdodas sazināties ar klientu pa viņa norādīto tālruņa numuru vai e-pastu.
1.8.   Pasūtīto preci nepieciešams saņemt trīs darba dienu laikā no brīža, kad www.buvserviss.lv klientu apklalpošanas speciālists ir apstiprinājis, ka pasūtījums sagatavots saņemšanai.
 
2.     Pirkuma apmaksa
2.1.   Par pasūtīto preci un izvēlēto piegādes pakalpojumu iespējams norēķināties:
2.1.1.      skaidrā naudā - pirkuma apmaksa tiek veikta preces saņemšanas/piegādes brīdī, izsniedzot atbilstošos pirkuma dokumentus.
2.1.2.      apmaksa ar bankas norēķinu karti -apmaksas veids iespējams tikai saņemot preci klientu apkalpošanas centrā Bērzaunes ielā 12, Rīgā. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, saņemsi kartes autorizācijas kvīti un EKA čeku vai preču pavadzīmi-rēķinu, kas kalpo, kā pirkuma apmaksas apstiprinājums.
2.1.3.      izmantojot bankas pārskaitījumu - pēc pasūtījuma galīgās apstiprināšanas, www.buvserviss.lv klientu apkalpošanas speciālists uz pasūtījumā norādīto e-pastu nosūtīs rēķinu vai preču pavadzīmi-rēķinu. Lūdzam veicot apmaksu, norādīt rēķina vai  preču pavadzīmes-rēķina numuru. Preces piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas SIA „Rīgas Būvserviss” bankas kontā.
 
3.     Pasūtījuma izpilde
3.1.   Rīgas pilsētas robežās - 1 līdz 2 darba dienu laikā no pasūtījumu apstiprināšanas brīža, ja prece ir noliktavā.
3.2.   Latvijas teritorijā - 1 līdz 5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas bankas norēķinu kontā.
3.3.   Precēm, kuras nav noliktavā, pasūtījuma izpildes termiņš ir no 1 līdz 30 dienām.
 
4.     Preces piegādes neiespējamība
4.1.   Gadījumā, ja Pircēju pasūtītā prece ražotāja noliktavā ir beigusies Pircējs par to nekavējoties tiek brīdināts telefoniski, saņemot zvanu uz Pircēja norādīto telefona nummuru vai rakstiski uz Pircēja norādīto e-pasta adresi.
4.2.   Šādā gadījumā Pircējam tiks atmaksāta visa viņa veiktā iemaksa, ja Pircējs ir izvēlējies apmaksas veidu „ar pārskaitījumu” un veicis apmaksu, vai pēc Pircēja izvēles tiks piedāvāta ekvivalenta prece par ekvivalentu cenu.
 
5.     Pasūtījuma saņemšana, piegādes veidi un to izmaksas
Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties preces saņemšanas veidu: 
5.1.   Bezmaksas – pasūtīto preci saņem klientu apkalpošanas centrā Bērzaunes ielā 12, Rīgā; 
5.2.   Piegāde norādītajā adresē – www.buvserviss.lv transports piegādā pasūtīto preci norādītajā adresē. Preces piegādes laiks un pakalpojuma izmaksas tiek saskaņotas pasūtījuma noformēšanas laikā.
5.3.   Piegāde notiek līdz norādītajai adresei. Ja vajadzīga preču izkraušana un/vai uznešana, Pircējam ir iespēja vienoties ar www.buvserviss.lv klientu apkalpošanas speciālistu par vajadzīgo palīdzību uz vietas, kas ir papildus pakalpojums, kas neietilps piegādes maksā. Ieraksti vajadzību pasūtījuma noformēšanas logā „palpildinfo”.
 
6.     Atteikuma tiesības
        6.1. Patērētājs var izmantot atteikuma tiesības un vienpusēji atkāpties no līguma 14 dienu laikā. Atteikuma tiesību izmantošanas termiņu skaita:
               6.1.1. ja tiek sniegts pakalpojums, – no līguma noslēgšanas dienas;
               6.1.2. ja tiek iegādāta prece, – no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi preci valdījumā;
               6.1.3. ja patērētājs vienā pasūtījumā ir pasūtījis vairākas preces, kuras piegādā atsevišķi, – no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi valdījumā                             pēdējo preci;
               6.1.4. ja tiek piegādāta prece, kas sastāv no vairākām partijām vai daļām, – no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi valdījumā preces pēdējo partiju                  vai daļu;
               6.1.5. līgumiem par regulāru preču piegādi – no dienas, kad patērētājs vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un kuru norādījis patērētājs, ir ieguvusi valdījumā pirmo preci.
Ja termiņa beigas iekrīt valstī „oficiāli” noteiktā brīvdienā, atteikuma tiesības izmantojamas līdz minētā termiņa beigu datumam sekojošajai darba dienai (ieskaitot to).
6.2.   PTAL 12. panta 6. daļa nosaka, ka atsakoties no pirkuma Distances līguma gadījumā "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Iesakām saglabāt preces oriģinālo iepakojumu, lai realizējot atteikuma tiesības saskaņā ar Distances līguma noteikumiem, prece netiktu ārēji mehāniski bojāta
6.3.   Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, Pircējam ar nepārprotamu paziņojumu (piemēram, pa pastu vai e-pastu nosūtītu atteikuma veidlapu) SIA „Rīgas Būvserviss” ir jāinformē par lēmumu atteikties no noslēgtā līguma.
6.4.   Lai atteikuma tiesību termiņš būtu ievērots, pietiek, ja savu paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu Pircējs nosūtīs SIA „Rīgas Būvserviss” pirms atteikuma tiesību termiņa beigām.
6.5.   Atteikuma tiesību izmantošanas sekas Ja jūs atteiksieties no šā līguma, SIA „Rīgas Būvserviss” Pircējam atmaksās visus no Pircēja saņemtos maksājumus bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad SIA „Rīgas Būvserviss” tika informēts par Pircēja lēmumu atteikties no Distances līguma.
6.6.   Atmaksāšana tiks veikta, izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu Pircējs izmantoja sākotnējam darījumam, ja vien Pircējs nebūs skaidri paudis piekrišanu to darīt citādi. Jebkurā gadījumā no Pircēja saistībā ar šādu atmaksāšanu netiks iekasēta nekāda maksa.
6.7.   Ja Pircējs ir pieprasījis sākt pakalpojumu sniegšanu atteikuma termiņa laikā, Pircējam ir jāapmaksā pakalpojuma sniedzējam samērīga summa, kura attiecībā pret pilnu līguma izpildi ir proporcionāla izpildītajai līguma daļai, līdz brīdim, kad Pircējs SIA „Rīgas Būvserviss” paziņoja par atteikšanos no Distances līguma.
6.8.   SIA „Rīgas Būvserviss” var aizturēt atmaksājumu līdz brīdim, kad būs saņemtas preces atpakaļ. Līdz ar to SIA „Rīgas Būvserviss” iesaka preci nosūtīt atpakaļ reizē ar paziņojumu par atteikuma tiesību izmantošanu.
6.9.   Pircējam preces jānosūta atpakaļ vai jānodod SIA „Rīgas Būvserviss” bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad Pircējs SIA „Rīgas Būvserviss” paziņoja savu lēmumu atteikties no Distances līguma. Termiņš būs ievērots, ja Pircējs preces nosūtīs atpakaļ pirms 14 dienu termiņa beigām.
6.10.SIA „Rīgas Būvserviss” lūdz Pircējus ievērot nosacījumus, ka prece, kas tiks atgriezta nedrīkst būt lietota. Preci var  izmēģināt tikai tiktāl, cik tas nepieciešams, lai iepazītos ar tās tehniskajām īpašībām, preces raksturu un tās darbību tik daudz, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā.
6.11.Preces atgriešanas izmaksas Pircējs sedz no saviem līdzekļiem.
6.12.Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
6.13.Iegādāto preci lietot tikai saskaņā ar tās ražotāja norādījumiem, atbilstoši preces īpašībām un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
6.14.Atgādinām, ka patērētājiem 24 mēnešu laikā no preces piegādes dienas ir likumā noteikts tiesības pieteikt prasījumu par līguma noteikumiem neatbilstošu preci.
 
 
7.     Garantija
7.1.   Visām vietnē www.www.buvserviss.lv pirktajām precēm ir ražotāja garantija un derīguma termiņi. 
7.2.   Ražotāja noteiktais garantijas termiņš precēm ir atšķirīgs. 
7.3.   Gadījumos, kad ražotājs kādai precei būs noteicis garantijas termiņu, kas īsāks par diviem gadiem, patērētājs ir tiesīgs divu gadu laikā no pirkuma brīža iesniegt prasību par preces neatbilstību līguma noteikumiem. Pretenzijas pieteikšanas tiesības ir spēkā, ja prece tika izmantota tikai paredzētājos apstākļos un tikai mājsaimniecībā. 
7.4.   Juridiskām personām, kas nav Patērētājs, tiek nodrošināts tikai Ražotāja noteiktais garantijas termiņš. 
7.5.   Ražotāja garantijas nosacījumi ir spēkā, ja Pircējs var uzrādīt: 
7.5.1.      pirkumu apliecinošu dokumentu (čeks, pavadzīme); 
7.5.2.      ražotāja vai izplatītāja garantijas karti (gadījumā, ja ražotājs vai izplatītājs tādu ir ietvēris preces komplektācijā). 
7.6.   Informējam, ka garantijas nosacījumi nav attiecināmi uz preces papildus piederumiem (piemēram, preces aksesuāriem), barošanas elementiem (piemēram, baterijas, akumulatori), piederumiem kuriem ir ierobežots resurss (piemēram, drošinātāji). 
7.7.   Ražotāja garantijas nosacījumi nav spēkā pret bojājumiem, kas radušies Pircēju vai lietotāja vainas dēļ un tie ir: 
7.7.1.      precei ir garantijas plombu, sērijas numuru bojājumi; 
7.7.2.      prece nav lietota tai paredzētajām vajadzībām un nav ekspluatēta tā, kā tas ir norādīts preces lietošanas instrukcijā; 
7.7.3.      saskrāpētas, salauztas konstrukcijas, nepareiziem līdzekļiem kopta prece, ja precē ir atrasti nepiederoši priekšmeti, ir pieļauta kukaiņu iekļūšana izstrādājumu iekšienē vai kādas citas pēdas, kas liecina par nepareizu preces ekspluatāciju; 
7.7.4.      ja bojājums radies barojošā sprieguma, telekomunikāciju, kabeļu tīklu neatbilstībai ražotāja noteiktajiem standartiem, strauju temperatūras svārstību dēļ, kā arī citu sadzīves un ārējo faktoru dēļ, piemēram, kvēpi, dūmi, putekļi, mitrums, triecieni, skrāpējumi; 
7.7.5.      ja izstrādājumā redzamas nekvalificēta remonta pēdas; 
7.7.6.      dabiska elementu nolietojuma gadījumos. 
7.7.7.      ja precei ir izmantoti nestandarta barošanas bloki, piederumi un rezerves daļas, kā arī izejmateriāli (piemēram, kārtridži, toneri u.c.), ko ražotājs nav sertificējis lietošanai ar noteikto preci, un ja tas ir izraisījis šīs preces bojājumus; 
7.7.8.      papildus aprīkojumam garantija netiek piemērota - baterijām, austiņām, savienojošiem kabeļiem, lādēšanas ierīcēm, pultīm).
7.7.9.      ja preci Pircējs ir izmantojis ražošanas vai profesionāliem mērķiem (gadījumā, ja konkrētā prece nav paredzēta šādiem nolūkiem); 
7.7.10. garantija nedarbojas, ja radušies bojājumi nepareizas preces transportēšanas rezultātā. 
7.8.   Gadījumā, ja prece ir sabojājusies, Pircējum ir šādas iespējas: 
7.8.1.      dodies uz ražotāja vai izplatītāja garantijas talonā norādīto servisa centru (līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu un garantijas talonu)
7.8.2.      zvanīt savam www.www.buvserviss.lv klientu apkalpošanas speciālistam, kurš ieteiks labāko risinājumu. 
7.9.Gadījumā, kad garantijas apkalpošana nav spēkā, bet Pircējs atsakās no maksas remonta, tad Pircējum ir jāsedz diagnostikas izmaksas, un Pircējs saņem Servisa centra slēdzienu par konstatētajiem bojājumiem. Ja Pircējs piekrīt maksas remontam, tad diagnostikas izmaksas nav jāsedz. 

    Lejuplādēt distances līgumu
TOП Товары
BAU OC LUX 90 stapsienu bloks un pārsedze
BAU OC LUX 90 stapsienu bloks un pārsedzeBAUROC LUX 90 stapsienu bloks
€ 27.81 
PAROC WAS 35t akmens vate ventilējamo fasāžu siltumizolācija
PAROC WAS 35t akmens vate ventilējamo fasāžu siltumizolācijaPAROC WAS 35t 100mm 1200*600
€ 497.06 - 15%
€ 422.50 
Регипс SINIAT
Регипс SINIATГипсо картон SINIAT 2.7м (1.36eur/м2)
€ 4.57 - 10%
€ 4.11 
Polyfasad
PolyfasadPolyfasad 70mm
€ 18.85 
KNAUF INSULATION минеральная вата в рyлoнax
KNAUF INSULATION минеральная вата в рyлoнaxKNAUF INSULATION Naturoll M 042
rullis 50mm 17.52m2
0.97 eiro/m2
€ 21.24 - 20%
€ 16.99 
Регипс SINIAT
Регипс SINIATГипсо картон SINIAT 2.6м(1.27eur/м2)
€ 4.40 - 10%
€ 3.96 
PAROC Akmens vate eXtra (ex UNS)
PAROC Akmens vate eXtra (ex UNS)PAROC eXtra 50 x 610 x 1220 мм Плиты 10.42 м2
€ 24.38 - 33%
€ 16.33 
Плита OSB-3 влагостойкая
Плита OSB-3 влагостойкаяOSB-3 ,плита 6мм
€ 10.80 - 21%
€ 8.53 
Пенополистирол PUTUPLASTS
Пенополистирол  PUTUPLASTSEps-100 (FS20) Пенополистирол 50mm
€ 19.85 
Вадула
ВадулаПрофиль маячок выравнивающий
€ 0.95 - 46%
€ 0.51 
Сухой мелкозернистый бетон STIMELIT 11.01
Сухой мелкозернистый бетон STIMELIT 11.01Сухой мелкозернистый бетон ST 11.01 STIMELIT 25кг
€ 2.23 
Металло профиль CD-60
Металло профиль CD-60Профиль CD 3м вертикальный
€ 2.16 - 22%
€ 1.68 
Горячие предложенияНовостиО нас

Kонсультант:


Druvis
Tālr.: 2233 5731
druvis@buvserviss.lv

BŪVMATERIĀLI
Фасадные материалы
Комплектатор - фасада
Пенопласт
Фасадная вата
YTONG Multipor
Клей
Gatavie dekoratīvie apmetumi un krāsas
Декоративная штукатурка
Фасадная краска
Дополнителные элементы
Грунт
Tempsi - стоительные плиты
Теплоизоляционныe материалы
Минеральная вата
Каменная Вата
Пенопласт
Фасадные плиты
Вата для крыши
Надувная вата
Вата для полов
Разная Вата
Tehniskā izolācija
Отражающая Reflekt
ISOPLAAT
Фибролитовые плиты
SPU изоляция
Звуко - изоляция
Гипсо картон. Профили
Регипс KNAUF
Регипс SINIAT
Регипс
Метало профиль
Звуко - изоляция
Древесина
Плиты OSB-3
Фанера
Древесно-стружечная плита
Дурелис плиты
Пресскартон
CEMBRIT
Основания, Полы
Арматурная сетка
Пенопласт для полов
Вата для полов
Керамзит
Плиточный клей
KOMPLEKTĒTĀJS grīdai
Крыша
Плиты OSB-3
Плиты Durelis
Дополнительные элементы
Битумная черепица Techno Nicol
Битумная черепица SHINGLAS TOP
Битумная черепица ICOPAL
Битумная черепица IKO
Cembrit eurofala
Eternit
Ондулин
RUUKKI
METROTILE
Желоба и водостоки Galeco, Nicoll, Scala
Материалы для плоских крыш
Битумные мастики
Комплекатор для крыши
Бетонная черепица
Māla dakstiņi
Ventilācijas izvadi
Мансардные окна
VELUX новое поколение
VELUX virsgaismas logi
VELUX oклады
VELUX занавески, жалюзи
FAKRO
FAKRO oклады
ROTO Q-4 logi, jaunums
ROTO
ROTO oклады
RoofLITE
Окно - ЛЮК
Лестница чердачная FAKRO
ПВХ окна
По форме окна
103. серия
104. серия
119. серия
467. серия
602. серия
Проект Хрущова
Литовский проект
Малосемейный проект
Дополнительние компоненти
Серии домов
Внутренняя отделка, Подоконники
Грунт
FILA
Каменная Вата
Минеральная вата
Сухие смеси
Внутреннии подоконники
Apdares paneļi
Kingspan/SPU изоляция
Звуко - изоляция
Внешняя отделка
Cайдинг
Cайдинг под камень
Cedral
Polyfasad
Отливы
Блоки, Бетонные кольца, Бордюры
TEXOBLOCK
BAUROC блоки
YTONG блоки
ROCLITE блоки
Керамзитные блоки
ARKO silikatbloki
Перемычки
Кирпич
LODE
Пустотелые блоки
Железобетонные фундаментные блоки
Кольца, Люки
Дымовая труба
Бордюры
Aрматура
Сухие смеси
Цемент, Известь, Глина
SAKRET
KNAUF
STIMELIT
MIRA
ATLAS
Готовые шпатлевки
VETONIT
KIILTO
VG ORTH
BAUMIT
CERESIT
CAPAROL
MAПEИ
CASCO
Nida
Изоляционные плёнки
Диффузмембраны
Гидроизоляция для скатных крыш
Ветровоя изоляция
Гидроизоляция и ветряные мембраны
Антиконденсатные пленки
Пароизоляция для стен и крыш
Клейкие ленты
Защитные материалы
Другие виды строительных плёнок
Гидроизоляция
Vincents
Sakret
Mira
Penosil
KIILTO
Пенетрон
Hypex
Битумная мастика
Mapei
Knauf
Стройхимия
Для дерева
Грунт
Пластификация
Bostik
Клей
Поверхностям
Virsmai FILA
Монтажная пена
Герметики
Ķīmiskie enkuri
Разное
Металлоизделия, Дюбеля
Углы
Профиля
Винты, Саморезы
Дюбеля
Якоря
Гвозди
Арматура
Шпилька резьбовая
Гайки, Шайбы
Чёрный металл
Двери, Подоконники, Лестницы
Двери грунтованные, окрашенные
Двери ламинированные
Двери с ПВХ
Двери шпонированные
Двери из массива сосны
Ar polipropilēna plēvi
Металлические двери
Противопожарные двери
Двери для саун
Durvju furnitūra
Внутреннии подоконники
Лестница чердачная
Краски
Sakret
Vivacolor
Sadolin
Pinotex
Hammerite
Caparol
Beckers
Другие товары
Тачки
Бетономешалки
Pajume (nojume)
Лестницы
Другие товары
Мешки
Norobežojošās lentes
Плёнки, ленты
Огнестойкие материалы
Канистры
Нейлоновые хомуты
Батуты
Mitrās salvetes
Заборы
Рулоновые заборы
Столбы и другие принадлежности
Ворота, калитки
Панельные заборы
Декоративные
Ручные инструменты - разные
Ручные инструменты - разные
РАСПРОДАЖА
Распродажа
Подвесные потолки
Из минерального волокна
Ячейка образные потолки
Потолки из металлических досок
Конструкции подвесных потолков

Kонсультант:


Aiga
Tālr.: 2233 5737
aiga@buvserviss.lv

SANTEHNIKA
Ванны
Прямоугольные ванны
Асимметричные ванны
Угловые ванны
Ножки для ванны
Панели для ванн
Ручки и подголовники для ванн
Стенки для ванн
Принадлежности для монтажа ванн и душ
Душевые кабины
Полукруглые душевые кабины
Квадратые душевые кабины
Массажные душевые кабины
Душевые поддоны
Сидения для душа
Раковины
Керамические раковины
Стальные раковины
Мебельные раковины
из каменной массы
Колонны для раковины
WC
Унитазы
Биде
Pisuāri
Встроенные смывные бачки
Кнопки для встроенных смывных бачков
Крышки для унитазов
Смесители
АКЦИЯ - Смесители
Смесители для раковин
Смесители для душа
Смесители для душа/ванны
Встроенные смесители для ванн
Смесители для кухни
Смесители для биде
Душевые колонны
ORAS
Мебель для ванной комнаты
Raguvos Baldai
Аксессуары для ванной комнаты
Зеркала. Полки
Комплектующие
Сифоны
Полотенце-сушители
Электрические
Rostela - с низу
Rostela - с боку
GORENJE
Piederumi un aksesuāri
Радиаторы
PURMO
PURMO VKO
Purmo H200
KERMI (Германия)
KERMI H200
Vogel&Noot радиаторы (Австрия)
BIASI - Акция
KORAD (стальные)
Алюминиевые радиаторы Fondital
Электрорадиаторы
- Стальные радиаторы
Регуляторы, веньтили для радиаторов
Печи для бани
Электрические печи для бани
Дровяные печи для бани
Баки для банных печей
Отопительные котлы. Печи
Печь - камин
Печи отопительные
Чугунные секционные отопительные котлы
Печи для бани
Aккумуляционные баки
Deglietas
Двери для сауны
Двери для сауны
Расширительные баки. Гидрофоры
Расширительные баки
Гидрофоры
Водонагреватели. Бойлеры
Электрические водонагреватели
Комбинированные водонагреватели
Проточные водонагреватели
Дровяные водонагреватели
Фильтры для воды
Системы фильтров для питьевой воды
Очистные сооружения
Стандартные комплекты
Септики, жироулавлеватели, колодцы и др.
Насосы
Циркуляционные насосы WILO
Насосы ECOCENT
SPERONI
Grundfos
Счетчики воды
Ревизиционные люки
Счетчики воды
Канализация
Внутренняя канализация
Наружная канализация
Дренаж
Принадлежности и др.
Изоляция для труб
Tenapors T (putuplasta)
Sanflex (porolona)
K-Flex (kaučuka)
Paroc (akmens vates)
Водоснабжение
Многослойные трубы
PE-Xa трубы
Полиэтиленовая труба черная для воды
Трубопроводы из ПП-Р
Медные трубы
Изоляция трубопроводов
Изолированные трубопроводы
Теплые полы
Теплые полы
Подпольное отопление Uponor
ECOFLOOR Электрические полы
DEVI Электрические полы
РАСПРОДАЖА - Сантехника

Kонсультант:


Anna
Tālr.: 29800027
anna@buvserviss.lv

Dārzam un mājai
Декоративная отделкa для внутренних и наружных работ
Плитка «под кирпич» для внешней отделки
Плитка «под кирпич» для внутренней отделки помещений.
Плитка «под кирпич»
Дополнительные материалы для облицовки
Декоративные панели
Пластикаты
Пластмассовые плиты с поликарбонатным слоем
Šūnu polikarbonāta piederumi
Теплицы
Теплицы под сотовый поликарбонат
Поликарбонатные листы
Декоративные камни
Галька и камни
Декоративные заборы
Тростниковые заборы
Вересковые заборы
Декоративные заборы из лозы ивы
Заборы из бамбука
Крепление для монтажа декоративного забора
Садовые компостеры
Садовые компостеры
Агропленки
Белая агропленка
Черная агропленка
Агропленка для мульчирования
Пленки
Aрмированная пленка
Крепления
Ieziemošanas materiāli
Поливочные системы
Laistīšanas šļūtenes
Цветочные горшки, ящики и кoрзины
Plastmasas puķu podi
Балконные ящики
Кашпо с системой автополива LECHUZA
Puķu pods kaskāde
Флаги и флагштоки
Флаги и флагштоки
Инструменты для уборки снега
Лопаты
Песко-соляная смесь
Садовые инструменты
BESK lāpstas un dakšas

Kонсультант:


Kristaps
Tālr.: 2233 5736
kristaps@buvserviss.lv

ELEKTROMATERIĀLI
Кабели и провода
Внутренние
Наружные
Pagarinātāji
Инсталляционные трубы
Инсталляционные трубы
Освещение
Dienas gaismas

Kонсультант:


Aiga
Tālr.: 2233 5737
aiga@buvserviss.lv

Ventilācija
Настольные и напольные вентиляторы
Настольные и напольные вентиляторы
Вытяжные вентиляторы
Soler&Palau
Gorenje
Потолочные вентиляторы
Soler&Palau
Канальные вентиляторы
Soler&Palau
Кондиционеры
Мобильные кондиционеры

Kонсультант:


Kristaps
Tālr.: 2233 5736
kristaps@buvserviss.lv

Darba rīki, instrumenti
Малярные принадлежности
Валики
Кисти
Лоток для краски
Рукоятки для валиков
Малярные ленты, защитная пленка
Респираторы, очки, перчатки
Перчатки
Респираторы
Шпатель, кельма, мастерок
Шпатель
Кельма
Диски, круги
Для бетона
По металлу
Дла кафеля
Зачистные
Для дерево
Сверла, буры
Для бетона
По металлу
Универсальные
Уровни
Уровни
Maisītāji
Maisītāji
Ручные инструменты - разные
Ручные инструменты - разные
Замки
Замки

Kонсультант:

Māris
Tālr.: 2233 5746
maris@buvserviss.lv

Linolejs, Parkets
Линолеум 33 класс
Orion / Chips 0.50мм
Линолеум 34 класс
Flexar 0.8mm
Линолеум однородный 43 класс
Однородный 2,00мм
Линолеум натуральный
Линолеум натуральный 42-43 класс
ЛАМИНАТ
Ламинат
Подложка под пол
Пенополистирольная подложка
Обои
StiklšķiedrasKurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Kurpirkt.lv - visi Latvijas interneta veikali un cenas Akcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikaliAkcijas, atrie krediti, OCTA, Kasko, viesnicas, letas aviobiletes, taksi, interneta veikali